Par mums

Bus4rent.lv ir profesionāla kravas mikroautobusu noma ar pamatdarbību ES valstīs. Savā 10 gadu pastāvēšanas vēsturē esam spējuši pierādīt sevi kā stabilu kravas transporta nomas partneri, kuram pastāvīgi uzticas desmitiem juridisku un fizisku personu ar regulāru kravas transporta nomas nepieciešamību, lai realizētu viņu saimnieciskās darbības nodrošināšanu, pārvākšanos, bojāta transportlīdzekļa aizstāšanu u.c. darbus, kam nepieciešams kravas mikroautobuss.

Bus4rent.lv pamatdarbība ir kravas un refrižerator-mikroautobusu noma. Klientiem nomai piedāvājam jaunākās paaudzes Mercedes, VW un Ford kravas mikroautobusus un nepārtraukti turpinām attīstīt autoparku gan kvalitātes, gan kvantitātes virzienā.

Uzņēmuma kravas mikroautobusu autoparks un cenu politika ir izstrādāta tā, lai klients to varētu pielāgot ikvienai savai vajadzībai un pieejamajiem resursiem. Esam lojāli mūsu uzņēmuma pastāvīgajiem klientiem un vienmēr tendēti uz ilgtermiņa sadarbību. 

Mūsu mērķis ir nodrošināt klientam augstas kvalitātes servisu gan no personāla puses, gan no kvalitatīva kravas mikroautobusu autoparka viedokļa. Uzņēmuma automašīnas vienmēr ir perfekti sagatavotas atbilstošajam ceļamērķim, - vai braucienam uz otru Eiropas malu pēc ekskluzīvām mēbelēm vai celtniecības uzņēmumam ar ne tik tīriem apstākļiem.

Bus4rent.lv vienmēr novēl labu ceļavēju!